O nas

Firma GERDE.PL

Zadebiutowaliśmy w 2003 roku i od razu wyznaczyliśmy sobie kilka zasad, których trzymamy się do dziś. Drzwi - tylko od sprawdzonych producentów. Pracownicy – doświadczeni, z najlepszymi umiejętnościami, regularnie doszkalani. Montaż – solidny, z gwarancją i obowiązkowo zakończony uprzątnięciem bałaganu.

Do tej mieszanki dodaliśmy jeszcze dwa specjalne składniki: uczciwość i zwykłą ludzką życzliwość. Każdego dnia robimy wszystko, by dla naszych klientów współpraca z GERDE wiązała się nie tylko z szeregiem korzyści, ale była też po prostu czystą przyjemnością.

GERDE.PL TO Tysiące zamontowanych drzwi rocznie

Po blisko 15 latach obecności na rynku nie zboczyliśmy z wyznaczonego kursu. Bo profesjonalizm i uczciwość zostały docenione. Zadowoleni z naszych usług klienci polecali nas innym, dzięki czemu obok salonu w Warszawie mogliśmy otworzyć jeszcze jeden – we Wrocławiu. Docenili nas również profesjonaliści, przyznając nam certyfikaty Dobra Firma 2013 i Super Firma 2014. Nasze drzwi i okna w swoich projektach zaczęli wykorzystywać architekci.

Wyróżnieniem dla nas okazał się także udział w Dekoradach, programie telewizyjnym twórców słynnej Dekoratorni.  Dla naszych klientów to najlepszy dowód, że naprawdę znamy się na tym, co robimy.

O roku 2016 bierzemy udział w realizacji wszystkich odcinków programu wnętrzarskiego prowadzonego przez Panią architekt i dziennikarkę Magdę Borowiak-Wróblewska - SzybkieMetamorfozy.pl.

Nasze montaże drzwi

Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych jak i firmy. Montaże drzwi wykonujemy w miejscowościach - Wrocław, Oława, Oleśnica i okolice - Psie Pole, Krzyki, Bielany, Biskupin, Klecina, Nowy Dwór, Sępolno, Sołtysowice, Ołtaszyn, Oporów, Brochów, Osobowice, Kozanów, Maślice, Popowice, Leśnica, Śródmieście, Fabryczna, Oleśnica, Oława.