Inteligentny zamek GERDA TEDEE PRO + aplikacja na smartfony

  • 2 192,40 zł*

  • Cena z montażem 8% VAT
    *Zaprezentowana cena nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i może ulec zmianie
Informacje o produkcie
UWAGI Podana cena z montażem obowiązuje przy zakupie drzwi z montażem.
Opis

ZMIEŃ SWÓJ SMARTFON W INTELIGENTNY ZAMEK DO DRZWI!

OTWIERAJ DRZWI SMARTFONEM

Otwieraj i zamykaj drzwi oraz sprawdzaj status zamka z dowolnego miejsca na ziemi. Dzięki funkcji automatycznego otwierania nie musisz wyjmować smartfona z kieszeni czy torebki. Zamek sam wykryje Twoją obecność i wpuści Cię do domu. W analogiczny sposób możesz korzystać z funkcji samozamykania.

WYDAJNY AKUMULATOR

Przy współpracy inżynierów z Korei Południowej z konstruktorami z Gerdy opracowano dedykowany i bardzo wydajny akumulator o niewielkich rozmiarach. Bateria zapewnia mechanizmowi prąd do pół roku pracy. Gdy jednak zajdzie potrzeba ładowania, zamek sam Cię o tym poinformuje, baterię naładujesz w jedną noc.

BEZPIECZNIE Z GERDĄ

Mechanizm napędzający zamek, to innowacyjna i opatentowana konstrukcja opracowana przez inżynierów z Gerdy. Oprogramowanie stworzyli specjaliści od loT z firmy Predica. Dzięki intuicyjnej aplikacji możesz monitorować kto i kiedy zamykał lub otwierał drzwi oraz przyznawać zdalnie wirtualne klucze.


Wkładka w klasie 6, w zestawie

Antywłamaniowa wkładka bębenkowa. Nowa konstrukcja wkładki z zabezpieczeniem przed otwarciem metodą „bumpingu", skutecznymi rozwiązaniami chroniącymi przed rozwierceniem.

Zamontuj GERDA TEDEE

Montaż tedee jest bardzo łatwy. Wsuń zamek na wkładkę, dopasuj pozycję zamka względem trzpienia za pomocą wystającej śrubki I sprawdź czy po przekręceniu gałki wysuwają się rygle.

Zainstaluj aplikację podłącz na smartfonie

Pobierz aplikację gerda tedee z apple store lub sklepu play. Zarejestruj się I włącz bluetooth, usługę lokalizacji I dostęp do internetu. Dodaj zamek I wprowadź kod aktywacyjny. 

Podłącz brigde

Znajdź wolne gniazdko zasilania, które znajduje się najbliżej zamka gerda tedee I podłącz do niego bridge. Pozwoli ci to na pełną kontrolę zamka przez internet, bez znaczenia gdzie się znajdujesz. 

Wyposażenie standardowe
  • TEDEE PRO SMARTLOCK
  • TEDEE BRIDGE
  • WKŁADKA W KLASIE 6
Sprawdź opinie Sprawdź opinie